fbpx

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM „Rethinking oneself as citizens of the World to respond to the crises of today: From Covid to Climate Change”

Zapraszamy wszystkich/kie nauczycieli/lki zainteresowanych/e edukacją globalną w kontekście zmian klimatu oraz pandemii na międzynarodowe seminarium online „Rethinking oneself as citizens of the World to respond to the crises of today: From Covid to Climate Change”. Realizowane jest przez włoską organizację CVM w ramach projektu Get up and Goals!


Seminarium odbędzie się w dniach 10-11.09 w godzinach 9:00-18:00 (z przerwą 12:00-15:00) na platformie Zoom. W planie seminarium są wykłady na temat wyzwań edukacyjnych związanych ze zmianami klimatu i pandemią. Jednym z mówców będzie dr Piotr Kowzan, prezes Stowarzyszenia Na Styku oraz wykładowca w Instytucie Pedagogiki UG. Będą też możliwość wymienienia się dobrymi praktykami i zapoznania się nauczycielami/kami z Europy podczas warsztatów m.in. o historii globalnej i o nauczaniu zdalnym. Pełny program szkolenia TUTAJ.


Zainteresowanych/ne nauczycieli/ki prosimy o wypełnienie FORMULARZA rekrutacyjnego do czwartku 03.09.2020 włącznie. 


Wszystkie przewidziane aktywności będą w języku angielskim, stąd wymagana jest umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielsku.


Po seminarium wszyscy/kie uczestnicy/czki otrzymają certyfikat. Na prośbę możemy wystawić rekomendację/zaproszenie udziału danego nauczyciela/ki dla dyrektora/ki szkoły.

Get up and Goals!
Bułgaria

wkrótce

Get up and Goals!
Irlandia

wkrótce

Get up and Goals!
Portugalia

wkrótce

Get up and Goals!
Rumunia

wkrótce