fbpx

Pomocnik dla nauczycieli i nauczycielek

Celem tego pomocnika jest wsparcie nauczycieli i nauczycielek w poszerzaniu kompetencji i wdrażania dobrych praktyk, które powstały w ramach projektu ‘’Get Up and Goals’’. Pomocnik ma ułatwić, zarówno nauczycielom i nauczycielkom jak i uczniom i uczennicom, poszukiwanie kreatywnych rozwiązań globalnych problemów przed którymi staje nasza społeczność, w szczególności tych związanych z Celami Zrównoważonego Rozwoju.


Dzięki pomocnikowi odkryjesz i wzmocnisz wśród uczniów i uczennic postawy takie jak współpraca, odpowiedzialność i umiejętności m.in. krytycznego myślenia. Zdobędziesz narzędzia, które będziesz mógł/a wykorzystać podczas codziennej pracy, projektowania swoich lekcji, wzmacniania współpracy z innymi nauczycielami i nauczycielkami oraz do odkrywania nowych sposobów na aktywne angażowanie młodzieży poprzez ukazanie współzależności istniejących na całym świecie.


Pomocnik zawiera odnośniki do stron internetowych oraz materiały do pobrania, uzupełniające treści zawarte w niniejszej publikacji.


Pobierz pomocnik w wersji pdf

Get up and Goals!
Bułgaria

wkrótce

Get up and Goals!
Irlandia

wkrótce

Get up and Goals!
Portugalia

wkrótce

Get up and Goals!
Rumunia

wkrótce