fbpx

Szkolimy się w Helsinkach!

Projekt Get up and Goals łączy nauczycieli, organizacje pozarządowe, badaczy oraz urzędników działających w obszarze edukacji z całej Europy. Ideą cyklicznych spotkań jest wymiana doświadczeń, dobrych praktyk i wiedzy na temat edukacji globalnej i realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.


W tym tygodniu spotkaliśmy się w wyjątkowym gronie w Helsinkach na dwóch wydarzeniach: spotkanie koordynatorów programu DEAR, do którego należy projekt Get up and Goals! oraz konferencji “Envision 4.7”. Podczas konferencji mieliśmy okazję wysłuchać Ministry Edukacji Finlandii, ekspertów z całego świata podczas dyskusji panelowych oraz wziąć udział w grupach roboczych przygotowujących nowe rekomendacje do wdrażania Celu 4.7.

Razem z włoską liderką projektu Get up and Goals Italia przeprowadziliśmy warsztaty na temat innowacyjnych narzędzi edukacji globalnej, które testujemy z nauczycielami w Polsce.


Każde ze spotkań to niesamowita energia do działania, dziesiątki nowych pomysłów i case study, które realizować będziemy z jeszcze większym zaangażowaniem.

Get up and Goals!
Bułgaria

wkrótce

Get up and Goals!
Irlandia

wkrótce

Get up and Goals!
Portugalia

wkrótce

Get up and Goals!
Rumunia

wkrótce