fbpx
DLA INSTYTUCJI

DLA INSTYTUCJI

W projekcie Get up and goals! dążymy do współpracy z instytucjami, zajmującymi się edukacją i polityką edukacyjną. Aby wdrożyć edukację globalną do szkół, wesprzeć nauczycieli, rozpowszechnić materiały i idee projektu oraz podjąć dialog o przyszłości, działamy z lokalnymi urzędami, centrami szkoleniowymi dla nauczycieli, uniwersytetami czy innymi organizacjami pozarządowymi. Poprzez spotkania, szkolenia lokalne i międzynarodowe oraz promowanie inicjatyw projektowych staramy się zacieśnić współpracę dążąc do wzmocnienia edukacji globalnej.

Dodatkowo, organizacje, stowarzyszenia i instytucje publiczne zaangażowane w edukację globalną, dzięki projektowi Get up and goals! będą miały dostęp do materiałów w 12 językach do bezpłatnego rozpowszechniania pod warunkiem podania informacji o ich źródle.

 

Scenariusze, podręcznik historii świata oraz narzędzia samooceny zostały stworzone, by przyczynić się do wdrożenia i wzmocnienia edukacji globalnej w edukacji formalnej i znaleźć zastosowanie w szerzeniu wiedzy oraz próbowaniu nowych metod na lekcjach, wychodząc daleko poza ramy projektu Get up and goals!

DLA NAUCZYCIELI

DLA UCZNIÓW

DLA SZKÓŁ

DLA INSTYTUCJI